Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zarina a víly

11. 4. 2015

fai_profile_409x571_zarina.png

Přezdívka: Zarina
Nadání: Strážkyně vílího prachu
Osobnost: Chytrá, ambiciózní, temperamentní a zvídavá
Vztah k módě:Nosí módní pirátský oděv se šněrovacím korzetem a lehkou halenkou. Šmrnc tomu pak dodávají stylové kožené boty.
Kde žije: Hvězdná roklinka
Koníčky: Zkoumání modrého vílího prachu a jeho možností
Z čeho šílí: Experimentování, alchimie vílího prachu
Slabiny: Když se kvůli svým bláznivým nápadům dostane do úzkých a dá se dohromady s bandou intrikánských pirátů

queenclarion_pose.png

Královna Klarion je nejmocnější vílou v Hvězdné roklince. Nelze ji přehlédnout, protože má velká křídla, vílím prachem zdobený plášť a třpytivou čelenku. Je opravdovou vládkyní, která miluje všechny své vílí poddané.

fairymary_pose.png

Víla Míla je velká, odvážná a panovačná. Jak by také nebyla, když je hlavou všech všeumělů! Zvonilka je takovou zmenšenou verzí Víly Míly, obě jsou tvrdohlavé, snadno se rozčílí a pro svou práci by se rozkrájely

bobble_pose.png

Bubla je velmi přátelský všeuměl, který je tak trochu i vševěd. Baví ho zkrátka všechno! Bubla rád vyrábí nejrůznější šílená hejblátka se svým nejlepším kamarádem Cinkem (a je pěkně naštvaný, když nefungují)!

terence_pose.png

Terínek - sečtělý skřítek, který pracuje ve skladu vílího prachu. Patří mezi nejlepší Zvonilčiny přátele. Terinek zásobuje všechny víly vílím prachem, aby mohly létat!

clank_pose.png

 
Cink je velký, hřmotný a nepořádný, ale jako všeuměl je skvělý! Cink si při práci s kladivem obvykle ucpává své „citlivé“ uši vatovými chomáči!